Video V1 - Hantera intern popup-video

Video V1 – Addera denna modul om du använder sektioner med interna video popups. Bildförhållandet är 16:9

Modal background – Välj mellan Dark eller Light.

Autoplay – Bocka i rutan om du vill att videon ska spelas upp automatisk.

Show controls – Bocka i rutan om du vill visa kontroll knappar, ex paus.

Hjälpte manualen dig?

Behöver du mer hjälp?

Hittar du inte modulen på din sajt? För att optimera din pagespeed är den förmodligen inte aktiverad ännu! Eftersom för många aktiva moduler på sajten kan påverka pagespeed är de man inte använder ofta inaktiva. Om det finns någon modul som du vill använda är det bara att kontakta oss, så aktiverar vi den åt dig!

Om modulen inte är 100% det du är ute efter kan du även ta kontakt med oss så kan vi göra custom justeringar på modulen så den passar just dina behov.

Kolla gärna på våra andra moduler med! Kanske har vi redan en modul som passar dig, självklart helt kostnadsfritt om du använder WW Platform.

Utmärkelser & Media

Nyhetsbrev

Följ vad som händer på Wasabi Web

Få uppdateringar kring vad som händer på Wasabi Web och få de senaste nyheterna direkt i inkorgen. På så sätt riskerar du inte att missa något viktigt inom digital marknadsföring, design och säkerhet.

  • Prenumerera

Obligatorisk

Redo att öka er digitala försäljning?


Ange era kontaktuppgifter så kontaktar vi er så snart vi kan.

Obligatorisk